Streetview Koninginneweg 24 2 Amsterdam

Koninginneweg 24 2, 1075 CX Amsterdam

130 m² Bouwjaar 1903 Label D

Koninginneweg 24 2 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1903. De woning heeft een woonoppervlakte van 130 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.365.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1903
Woonoppervlakte
130 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Koninginneweg 24 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koninginneweg 24 2

Energielabel

Energieklasse
D

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1550 Inwoners
795 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
797 Woningvoorraad
€1.365.000 Gem. woningwaarde Willemsparkbuurt-Noord
47% Koopwoningen
8.206 Inwoners per km²

Locatie van Koninginneweg 24 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Koninginneweg 24 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Koninginneweg 24 2?

De gemiddelde woningwaarde in Willemsparkbuurt-Noord is €1.365.000. Dat komt neer op circa €10.500 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koninginneweg 24 2 zich tot de wijk Willemsparkbuurt-Noord?

Koninginneweg 24 2 is een appartement van 130 m² in de wijk Willemsparkbuurt-Noord. De buurt telt 797 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.206 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koninginneweg 24 2?

Koninginneweg 24 2 is een appartement in Willemsparkbuurt-Noord, gebouwd in 1903 (123 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Koninginneweg 24 2 vergeleken met de buurt?

Koninginneweg 24 2 heeft 130 m² woonoppervlakte. In Willemsparkbuurt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.365.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koninginneweg 24 2 en wat betekent dat?

Koninginneweg 24 2 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de woningmarkt in Willemsparkbuurt-Noord?

De wijk Willemsparkbuurt-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.550 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.365.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Willemsparkbuurt-Noord?

Vanuit Koninginneweg 24 2 in Willemsparkbuurt-Noord bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 1.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Willemsparkbuurt-Noord?