Streetview Koninginneweg 99 Amsterdam

Koninginneweg 99, 1075 CJ Amsterdam

245 m² Bouwjaar 1900

Koninginneweg 99 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 245 m² en een perceel van 124 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.391.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1900
Woonoppervlakte
245 m²
Perceeloppervlakte
124 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Koninginneweg 99

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.2 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1400 Inwoners
640 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
679 Woningvoorraad
€1.391.000 Gem. woningwaarde Valeriusbuurt-Oost
57% Koopwoningen
12.161 Inwoners per km²

Locatie van Koninginneweg 99

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Koninginneweg 99

Wat is de geschatte woningwaarde van Koninginneweg 99?

De prijsindicatie voor Koninginneweg 99 ligt rond €1.375.000 tot €1.625.000. De gemiddelde woningwaarde in Valeriusbuurt-Oost is €1.391.000. Dat komt neer op circa €5.678 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koninginneweg 99 zich tot de wijk Valeriusbuurt-Oost?

Koninginneweg 99 is een woonhuis van 245 m² in de wijk Valeriusbuurt-Oost. De buurt telt 679 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.161 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koninginneweg 99?

Koninginneweg 99 is een woonhuis in Valeriusbuurt-Oost, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Koninginneweg 99 vergeleken met de buurt?

Koninginneweg 99 heeft 245 m² woonoppervlakte. Het perceel is 124 m². In Valeriusbuurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.391.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Valeriusbuurt-Oost?

De wijk Valeriusbuurt-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.400 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.391.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Valeriusbuurt-Oost?

Vanuit Koninginneweg 99 in Valeriusbuurt-Oost bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.2 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 2.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Valeriusbuurt-Oost?

Zorg en onderwijs in de buurt van Koninginneweg 99: ziekenhuis op 2.8 km, apotheek op 0.3 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Valeriusbuurt-Oost?

Recreatie nabij Valeriusbuurt-Oost: restaurant (0.2 km), cafe (0.7 km).