Dubbel benedenhuis (souterrain) Koninginneweg 87 H Amsterdam

Koninginneweg 87 H, 1075 CJ Amsterdam

233 m² Bouwjaar 1910 7 kamers 5 slaapkamers Label A+

Koninginneweg 87 H is een dubbel benedenhuis (souterrain) in Amsterdam, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 233 m² en 7 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.391.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1910
Woonoppervlakte
233 m²
Inhoud
942 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€2.340.000 tot €2.590.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Koninginneweg 87 H

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koninginneweg 87 H

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
76.74 kWh/m²
Primaire fossiele energie
87.41 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
15.4%
CO₂-emissie
15.55 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
HR-glas, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (56.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden
Tuin type
Achtertuin

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.2 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1400 Inwoners
640 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
679 Woningvoorraad
€1.391.000 Gem. woningwaarde Valeriusbuurt-Oost
57% Koopwoningen
12.161 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Koninginneweg 87 H

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Koninginneweg 87 H

Wat is de geschatte woningwaarde van Koninginneweg 87 H?

De prijsindicatie voor Koninginneweg 87 H ligt rond €2.340.000 tot €2.590.000. De gemiddelde woningwaarde in Valeriusbuurt-Oost is €1.391.000. Dat komt neer op circa €5.970 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koninginneweg 87 H zich tot de wijk Valeriusbuurt-Oost?

Koninginneweg 87 H is een dubbel benedenhuis (souterrain) van 233 m² in de wijk Valeriusbuurt-Oost. De buurt telt 679 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.161 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koninginneweg 87 H?

Koninginneweg 87 H is een dubbel benedenhuis (souterrain) in Valeriusbuurt-Oost, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Koninginneweg 87 H vergeleken met de buurt?

Koninginneweg 87 H heeft 233 m² woonoppervlakte en 942 m³ inhoud. Met 7 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Valeriusbuurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.391.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koninginneweg 87 H en wat betekent dat?

Koninginneweg 87 H heeft energielabel A+. Geldig tot 2034-11-05. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 15.55 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Koninginneweg 87 H?

Koninginneweg 87 H heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 56 m².

Hoe is de woningmarkt in Valeriusbuurt-Oost?

De wijk Valeriusbuurt-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.400 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.391.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Valeriusbuurt-Oost?