Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1913
- Woonoppervlakte
- 298 m²
- Inhoud
- 975 m³
- Kamers
- 8
Waldeck Pyrmontlaan 16 2 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1913. De woning heeft een woonoppervlakte van 298 m² en 8 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.365.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Waldeck Pyrmontlaan 16 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2.3 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
2.7 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
2.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Willemsparkbuurt-Noord is €1.365.000. Dat komt neer op circa €4.581 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWaldeck Pyrmontlaan 16 2 is een appartement van 298 m² in de wijk Willemsparkbuurt-Noord. De buurt telt 797 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.206 inwoners per km².
Waldeck Pyrmontlaan 16 2 is een appartement in Willemsparkbuurt-Noord, gebouwd in 1913 (113 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Waldeck Pyrmontlaan 16 2 heeft 298 m² woonoppervlakte en 975 m³ inhoud. Met 8 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Willemsparkbuurt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.365.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Waldeck Pyrmontlaan 16 2 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.
Waldeck Pyrmontlaan 16 2 heeft 8 kamers.
De wijk Willemsparkbuurt-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.550 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.365.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Waldeck Pyrmontlaan 16 2 in Willemsparkbuurt-Noord bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Waldeck Pyrmontlaan 16 2: ziekenhuis op 2.7 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.7 km.