Woningdetails
- Type
- Bovenwoning
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 1913
- Woonoppervlakte
- 87 m²
- Inhoud
- 350 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
- Badkamers
- 1
- Laatst bekende transactie
- Periode 2022 tot 2025
Waldeck Pyrmontlaan 6 3 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1913. De woning heeft een woonoppervlakte van 87 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.365.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Waldeck Pyrmontlaan 6 3
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2.3 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
2.7 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
2.7 kmA stunning 87 sq.m. two-bedroom apartment with two spacious balconies, located near the Vondelpark, is now available.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe gemiddelde woningwaarde in Willemsparkbuurt-Noord is €1.365.000. Dat komt neer op circa €15.690 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWaldeck Pyrmontlaan 6 3 is een bovenwoning van 87 m² in de wijk Willemsparkbuurt-Noord. De buurt telt 797 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.206 inwoners per km².
Waldeck Pyrmontlaan 6 3 is een bovenwoning in Willemsparkbuurt-Noord, gebouwd in 1913 (113 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Waldeck Pyrmontlaan 6 3 heeft 87 m² woonoppervlakte en 350 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Willemsparkbuurt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.365.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Waldeck Pyrmontlaan 6 3 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-08-27. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.59 kg/jaar.
Waldeck Pyrmontlaan 6 3 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.
De wijk Willemsparkbuurt-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.550 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.365.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Waldeck Pyrmontlaan 6 3 in Willemsparkbuurt-Noord bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 1.8 km.