Streetview Sophialaan 25 E Amsterdam

Sophialaan 25 E, 1075 BL Amsterdam

43 m² Bouwjaar 1972

Sophialaan 25 E is een woning in Amsterdam, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 43 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.365.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
43 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Sophialaan 25 E

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1550 Inwoners
795 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
797 Woningvoorraad
€1.365.000 Gem. woningwaarde Willemsparkbuurt-Noord
47% Koopwoningen
8.206 Inwoners per km²

Locatie van Sophialaan 25 E

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Sophialaan 25 E

Wat is de geschatte woningwaarde van Sophialaan 25 E?

De gemiddelde woningwaarde in Willemsparkbuurt-Noord is €1.365.000. Dat komt neer op circa €31.744 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sophialaan 25 E zich tot de wijk Willemsparkbuurt-Noord?

Sophialaan 25 E is een woning van 43 m² in de wijk Willemsparkbuurt-Noord. De buurt telt 797 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.206 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sophialaan 25 E?

Sophialaan 25 E is een woning in Willemsparkbuurt-Noord, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Sophialaan 25 E vergeleken met de buurt?

Sophialaan 25 E heeft 43 m² woonoppervlakte. In Willemsparkbuurt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.365.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Willemsparkbuurt-Noord?

De wijk Willemsparkbuurt-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.550 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.365.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Willemsparkbuurt-Noord?

Vanuit Sophialaan 25 E in Willemsparkbuurt-Noord bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 1.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Willemsparkbuurt-Noord?

Zorg en onderwijs in de buurt van Sophialaan 25 E: ziekenhuis op 2.7 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Willemsparkbuurt-Noord?

Recreatie nabij Willemsparkbuurt-Noord: restaurant (0.2 km), cafe (0.4 km).