Streetview Valeriusplein 38 Amsterdam

Valeriusplein 38, 1075 BJ Amsterdam

154 m² Bouwjaar 1922

Valeriusplein 38 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1922. De woning heeft een woonoppervlakte van 154 m² en een perceel van 115 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.012.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1922
Woonoppervlakte
154 m²
Perceeloppervlakte
115 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Valeriusplein 38

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2615 Inwoners
1275 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1265 Woningvoorraad
€1.012.000 Gem. woningwaarde Valeriusbuurt-West
45% Koopwoningen
19.243 Inwoners per km²

Locatie van Valeriusplein 38

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Valeriusplein 38

Wat is de geschatte woningwaarde van Valeriusplein 38?

De gemiddelde woningwaarde in Valeriusbuurt-West is €1.012.000. Dat komt neer op circa €6.571 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Valeriusplein 38 zich tot de wijk Valeriusbuurt-West?

Valeriusplein 38 is een woonhuis van 154 m² in de wijk Valeriusbuurt-West. De buurt telt 1.265 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.243 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Valeriusplein 38?

Valeriusplein 38 is een woonhuis in Valeriusbuurt-West, gebouwd in 1922 (104 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Valeriusplein 38 vergeleken met de buurt?

Valeriusplein 38 heeft 154 m² woonoppervlakte. Het perceel is 115 m². In Valeriusbuurt-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.012.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Valeriusbuurt-West?

De wijk Valeriusbuurt-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.615 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.012.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Valeriusbuurt-West?

Vanuit Valeriusplein 38 in Valeriusbuurt-West bereik je: supermarkt op 0.2 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Valeriusbuurt-West?

Zorg en onderwijs in de buurt van Valeriusplein 38: ziekenhuis op 2.4 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.3 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Valeriusbuurt-West?

Recreatie nabij Valeriusbuurt-West: restaurant (0.2 km), cafe (0.5 km).