Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1916
- Woonoppervlakte
- 529 m²
- Perceeloppervlakte
- 325 m²
Prins Hendriklaan 44 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1916. De woning heeft een woonoppervlakte van 529 m² en een perceel van 325 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.365.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Prins Hendriklaan 44
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2.3 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
2.7 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
2.7 kmDe prijsindicatie voor Prins Hendriklaan 44 ligt rond €2.375.000 tot €2.625.000. De gemiddelde woningwaarde in Willemsparkbuurt-Noord is €1.365.000. Dat komt neer op circa €2.580 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPrins Hendriklaan 44 is een woonhuis van 529 m² in de wijk Willemsparkbuurt-Noord. De buurt telt 797 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.206 inwoners per km².
Prins Hendriklaan 44 is een woonhuis in Willemsparkbuurt-Noord, gebouwd in 1916 (110 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Prins Hendriklaan 44 heeft 529 m² woonoppervlakte. Het perceel is 325 m². In Willemsparkbuurt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.365.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Prins Hendriklaan 44 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-06-13. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.53 kg/jaar.
De wijk Willemsparkbuurt-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.550 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.365.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Prins Hendriklaan 44 in Willemsparkbuurt-Noord bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Prins Hendriklaan 44: ziekenhuis op 2.7 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.7 km.