Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1910
- Woonoppervlakte
- 249 m²
- Perceeloppervlakte
- 250 m²
- Inhoud
- 1139 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 5
Oranje Nassaulaan 46 H is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 249 m², een perceel van 250 m² en 7 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.365.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Oranje Nassaulaan 46 H
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2.3 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
2.7 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
2.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Willemsparkbuurt-Noord is €1.365.000. Dat komt neer op circa €5.482 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOranje Nassaulaan 46 H is een woonhuis van 249 m² in de wijk Willemsparkbuurt-Noord. De buurt telt 797 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.206 inwoners per km².
Oranje Nassaulaan 46 H is een woonhuis in Willemsparkbuurt-Noord, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Oranje Nassaulaan 46 H heeft 249 m² woonoppervlakte en 1139 m³ inhoud. Het perceel is 250 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Willemsparkbuurt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.365.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Oranje Nassaulaan 46 H heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.
Oranje Nassaulaan 46 H heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Willemsparkbuurt-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.550 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.365.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Oranje Nassaulaan 46 H in Willemsparkbuurt-Noord bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 1.8 km.