Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 2024
- Woonoppervlakte
- 141 m²
Oranje Nassaulaan 21 E is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 141 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.365.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Oranje Nassaulaan 21 E
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2.3 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
2.7 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
2.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Willemsparkbuurt-Noord is €1.365.000. Dat komt neer op circa €9.681 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOranje Nassaulaan 21 E is een appartement van 141 m² in de wijk Willemsparkbuurt-Noord. De buurt telt 797 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.206 inwoners per km².
Oranje Nassaulaan 21 E is een appartement in Willemsparkbuurt-Noord, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Oranje Nassaulaan 21 E heeft 141 m² woonoppervlakte. In Willemsparkbuurt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.365.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Oranje Nassaulaan 21 E heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
De wijk Willemsparkbuurt-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.550 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.365.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Oranje Nassaulaan 21 E in Willemsparkbuurt-Noord bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Oranje Nassaulaan 21 E: ziekenhuis op 2.7 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.7 km.