Benedenwoning Van Ostadestraat 378 H Amsterdam

Van Ostadestraat 378 H, 1074 XA Amsterdam

48 m² Bouwjaar 1906 2 kamers 1 slaapkamers Label A

Van Ostadestraat 378 H is een benedenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 48 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €505.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
48 m²
Inhoud
189 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Van Ostadestraat 378 H

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Ostadestraat 378 H

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
191.43 kWh/m²
Primaire fossiele energie
139.77 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
55.3%
CO₂-emissie
29.84 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dubbel glas en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht en gestoffeerd

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2650 Inwoners
1815 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1823 Woningvoorraad
€505.000 Gem. woningwaarde Willibrordusbuurt
23% Koopwoningen
24.764 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Van Ostadestraat 378 H

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Van Ostadestraat 378 H

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Ostadestraat 378 H?

De prijsindicatie voor Van Ostadestraat 378 H ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Willibrordusbuurt is €505.000. Dat komt neer op circa €10.521 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Ostadestraat 378 H zich tot de wijk Willibrordusbuurt?

Van Ostadestraat 378 H is een benedenwoning van 48 m² in de wijk Willibrordusbuurt. De buurt telt 1.823 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 24.764 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Ostadestraat 378 H?

Van Ostadestraat 378 H is een benedenwoning in Willibrordusbuurt, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Van Ostadestraat 378 H vergeleken met de buurt?

Van Ostadestraat 378 H heeft 48 m² woonoppervlakte en 189 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Willibrordusbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €505.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Ostadestraat 378 H en wat betekent dat?

Van Ostadestraat 378 H heeft energielabel A. Geldig tot 2034-10-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 29.84 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van Ostadestraat 378 H?

Van Ostadestraat 378 H heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Willibrordusbuurt?

De wijk Willibrordusbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €505.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.