Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1889
- Woonoppervlakte
- 46 m²
- Inhoud
- 182 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
Tolstraat 138 HR is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1889. De woning heeft een woonoppervlakte van 46 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €520.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Tolstraat 138 HR
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
1.5 kmSnelweg oprit
2.3 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
1.8 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
0.5 kmBioscoop
1.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Diamantbuurt is €520.000. Dat komt neer op circa €11.304 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenTolstraat 138 HR is een appartement van 46 m² in de wijk Diamantbuurt. De buurt telt 1.684 woningen. Daarvan is 16% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 22.230 inwoners per km².
Tolstraat 138 HR is een appartement in Diamantbuurt, gebouwd in 1889 (137 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Tolstraat 138 HR heeft 46 m² woonoppervlakte en 182 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Diamantbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €520.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Tolstraat 138 HR heeft energielabel C. Geldig tot 2026-04-14. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 2022.43 kg/jaar.
Tolstraat 138 HR heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.
De wijk Diamantbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.065 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €520.000, 16% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Tolstraat 138 HR in Diamantbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 2.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Tolstraat 138 HR: ziekenhuis op 1.8 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 0.5 km.