appartement Jan Lievensstraat 65 Amsterdam

Jan Lievensstraat 65, 1074 TM Amsterdam

50 m² Bouwjaar 1925 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Jan Lievensstraat 65 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 50 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €520.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1925
Woonoppervlakte
50 m²
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€425.000 tot €475.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
Aan rustige weg, In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Jan Lievensstraat 65

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jan Lievensstraat 65

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
145.63 kWh/m²
Primaire fossiele energie
224.51 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
41.13 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3065 Inwoners
1790 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1684 Woningvoorraad
€520.000 Gem. woningwaarde Diamantbuurt
16% Koopwoningen
22.230 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Jan Lievensstraat 65

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Jan Lievensstraat 65

Wat is de geschatte woningwaarde van Jan Lievensstraat 65?

De prijsindicatie voor Jan Lievensstraat 65 ligt rond €425.000 tot €475.000. De gemiddelde woningwaarde in Diamantbuurt is €520.000. Dat komt neer op circa €10.400 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jan Lievensstraat 65 zich tot de wijk Diamantbuurt?

Jan Lievensstraat 65 is een appartement van 50 m² in de wijk Diamantbuurt. De buurt telt 1.684 woningen. Daarvan is 16% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 22.230 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jan Lievensstraat 65?

Jan Lievensstraat 65 is een appartement in Diamantbuurt, gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Jan Lievensstraat 65 vergeleken met de buurt?

Jan Lievensstraat 65 heeft 50 m² woonoppervlakte. Met 3 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Diamantbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €520.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jan Lievensstraat 65 en wat betekent dat?

Jan Lievensstraat 65 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-06-27. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.13 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jan Lievensstraat 65?

Jan Lievensstraat 65 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Diamantbuurt?

De wijk Diamantbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.065 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €520.000, 16% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Diamantbuurt?

Vanuit Jan Lievensstraat 65 in Diamantbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 2.3 km.