Streetview Amsteldijk 728 Amsterdam

Amsteldijk 728, 1074 JH Amsterdam

250 m² Bouwjaar 1926 8 kamers 2 slaapkamers Label C

Amsteldijk 728 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1926. De woning heeft een woonoppervlakte van 250 m², een perceel van 300 m² en 8 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €520.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1926
Woonoppervlakte
250 m²
Perceeloppervlakte
300 m²
Inhoud
790 m³
Kamers
8
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Amsteldijk 728

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Amsteldijk 728

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
159.49 kWh/m²
Primaire fossiele energie
238.01 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
44.42 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3065 Inwoners
1790 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1684 Woningvoorraad
€520.000 Gem. woningwaarde Diamantbuurt
16% Koopwoningen
22.230 Inwoners per km²

Locatie van Amsteldijk 728

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Amsteldijk 728

Wat is de geschatte woningwaarde van Amsteldijk 728?

De gemiddelde woningwaarde in Diamantbuurt is €520.000. Dat komt neer op circa €2.080 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Amsteldijk 728 zich tot de wijk Diamantbuurt?

Amsteldijk 728 is een woonhuis van 250 m² in de wijk Diamantbuurt. De buurt telt 1.684 woningen. Daarvan is 16% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 22.230 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Amsteldijk 728?

Amsteldijk 728 is een woonhuis in Diamantbuurt, gebouwd in 1926 (100 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Amsteldijk 728 vergeleken met de buurt?

Amsteldijk 728 heeft 250 m² woonoppervlakte en 790 m³ inhoud. Het perceel is 300 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Diamantbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €520.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Amsteldijk 728 en wat betekent dat?

Amsteldijk 728 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-04-07. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 44.42 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Amsteldijk 728?

Amsteldijk 728 heeft 8 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Diamantbuurt?

De wijk Diamantbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.065 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €520.000, 16% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Diamantbuurt?

Vanuit Amsteldijk 728 in Diamantbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 2.3 km.