Woningdetails
- Type
- Benedenwoning
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 1880
- Woonoppervlakte
- 51 m²
- Inhoud
- 200 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
Rustenburgerstraat 43 H is een benedenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1880. De woning heeft een woonoppervlakte van 51 m² en 2 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €505.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Rustenburgerstraat 43 H
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
1.8 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.4 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
1.5 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
0.4 kmBioscoop
1.3 kmTastefully \[upholstered\] one-bedroom apartment of 51 sq.m on the ground floor, available for immediate move-in.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe gemiddelde woningwaarde in Willibrordusbuurt is €505.000. Dat komt neer op circa €9.902 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRustenburgerstraat 43 H is een benedenwoning van 51 m² in de wijk Willibrordusbuurt. De buurt telt 1.823 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 24.764 inwoners per km².
Rustenburgerstraat 43 H is een benedenwoning in Willibrordusbuurt, gebouwd in 1880 (146 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Rustenburgerstraat 43 H heeft 51 m² woonoppervlakte en 200 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Willibrordusbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €505.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Rustenburgerstraat 43 H heeft energielabel E. Geldig tot 2030-11-14. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Rustenburgerstraat 43 H heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.
De wijk Willibrordusbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €505.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Rustenburgerstraat 43 H in Willibrordusbuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 2.7 km.