Tussenverdieping Ceintuurbaan 456 Amsterdam

Ceintuurbaan 456, 1074 EC Amsterdam

90 m² Bouwjaar 2000 4 kamers 2 slaapkamers Label A

Ceintuurbaan 456 is een tussenverdieping in Amsterdam, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 90 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €505.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2000
Woonoppervlakte
90 m²
Inhoud
269 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€755.000 tot €855.000
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Ceintuurbaan 456

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ceintuurbaan 456

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
69.05 kWh/m²
Primaire fossiele energie
137.27 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
27.86 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2650 Inwoners
1815 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1823 Woningvoorraad
€505.000 Gem. woningwaarde Willibrordusbuurt
23% Koopwoningen
24.764 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ceintuurbaan 456

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Ceintuurbaan 456

Wat is de geschatte woningwaarde van Ceintuurbaan 456?

De prijsindicatie voor Ceintuurbaan 456 ligt rond €755.000 tot €855.000. De gemiddelde woningwaarde in Willibrordusbuurt is €505.000. Dat komt neer op circa €5.611 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ceintuurbaan 456 zich tot de wijk Willibrordusbuurt?

Ceintuurbaan 456 is een tussenverdieping van 90 m² in de wijk Willibrordusbuurt. De buurt telt 1.823 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 24.764 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ceintuurbaan 456?

Ceintuurbaan 456 is een tussenverdieping in Willibrordusbuurt, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Ceintuurbaan 456 vergeleken met de buurt?

Ceintuurbaan 456 heeft 90 m² woonoppervlakte en 269 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Willibrordusbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €505.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ceintuurbaan 456 en wat betekent dat?

Ceintuurbaan 456 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-12-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.86 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ceintuurbaan 456?

Ceintuurbaan 456 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Willibrordusbuurt?

De wijk Willibrordusbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €505.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Willibrordusbuurt?

Vanuit Ceintuurbaan 456 in Willibrordusbuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 2.7 km.