Bovenwoning (appartement) Tweede Jan Steenstraat 115 4 Amsterdam

Tweede Jan Steenstraat 115 4, 1074 CN Amsterdam

47 m² Bouwjaar 1890 2 kamers 1 slaapkamers Label G

Tweede Jan Steenstraat 115 4 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1890. De woning heeft een woonoppervlakte van 47 m² en 2 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €657.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1890
Woonoppervlakte
47 m²
Inhoud
177 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€365.000 tot €415.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Tweede Jan Steenstraat 115 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tweede Jan Steenstraat 115 4

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
241.19 kWh/m²
Primaire fossiele energie
460.88 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
108.07 kg/m²

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2625 Inwoners
1650 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1538 Woningvoorraad
€657.000 Gem. woningwaarde Hemonybuurt
30% Koopwoningen
22.415 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Tweede Jan Steenstraat 115 4

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Tweede Jan Steenstraat 115 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Tweede Jan Steenstraat 115 4?

De prijsindicatie voor Tweede Jan Steenstraat 115 4 ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in Hemonybuurt is €657.000. Dat komt neer op circa €13.979 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tweede Jan Steenstraat 115 4 zich tot de wijk Hemonybuurt?

Tweede Jan Steenstraat 115 4 is een bovenwoning (appartement) van 47 m² in de wijk Hemonybuurt. De buurt telt 1.538 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 22.415 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tweede Jan Steenstraat 115 4?

Tweede Jan Steenstraat 115 4 is een bovenwoning (appartement) in Hemonybuurt, gebouwd in 1890 (136 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Tweede Jan Steenstraat 115 4 vergeleken met de buurt?

Tweede Jan Steenstraat 115 4 heeft 47 m² woonoppervlakte en 177 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Hemonybuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €657.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tweede Jan Steenstraat 115 4 en wat betekent dat?

Tweede Jan Steenstraat 115 4 heeft energielabel G. Geldig tot 2034-06-18. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 108.07 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Tweede Jan Steenstraat 115 4?

Tweede Jan Steenstraat 115 4 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Hemonybuurt?

De wijk Hemonybuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.625 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €657.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.