Woningdetails
- Type
- Dubbel benedenhuis
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1905
- Woonoppervlakte
- 105 m²
- Inhoud
- 265 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 3
- Indicatie vraagprijs
- €910.000 tot €1.010.000
- Ligging
- In woonwijk
Govert Flinckstraat 396 H is een dubbel benedenhuis in Amsterdam, gebouwd in 1905. De woning heeft een woonoppervlakte van 105 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €657.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Govert Flinckstraat 396 H
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
2.2 kmSnelweg oprit
2.9 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
1.5 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.1 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
1.2 kmTurn-key dubbel benedenhuis van 105 m² op eigen grond, midden in een van de mooiste straten van de Oude Pijp!
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Govert Flinckstraat 396 H ligt rond €910.000 tot €1.010.000. De gemiddelde woningwaarde in Hemonybuurt is €657.000. Dat komt neer op circa €6.257 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGovert Flinckstraat 396 H is een dubbel benedenhuis van 105 m² in de wijk Hemonybuurt. De buurt telt 1.538 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 22.415 inwoners per km².
Govert Flinckstraat 396 H is een dubbel benedenhuis in Hemonybuurt, gebouwd in 1905 (121 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Govert Flinckstraat 396 H heeft 105 m² woonoppervlakte en 265 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Hemonybuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €657.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Govert Flinckstraat 396 H heeft energielabel B. Geldig tot 2035-11-11. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.44 kg/jaar.
Govert Flinckstraat 396 H heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 14 m².
De wijk Hemonybuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.625 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €657.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Govert Flinckstraat 396 H in Hemonybuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 2.9 km.