Streetview Govert Flinckstraat 396 A Amsterdam

Govert Flinckstraat 396 A, 1074 CJ Amsterdam

161 m² Bouwjaar 1905 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Govert Flinckstraat 396 A is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1905. De woning heeft een woonoppervlakte van 161 m², een perceel van 237 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €657.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1905
Woonoppervlakte
161 m²
Perceeloppervlakte
237 m²
Inhoud
764 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Govert Flinckstraat 396 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Govert Flinckstraat 396 A

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2625 Inwoners
1650 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1538 Woningvoorraad
€657.000 Gem. woningwaarde Hemonybuurt
30% Koopwoningen
22.415 Inwoners per km²

Locatie van Govert Flinckstraat 396 A

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Govert Flinckstraat 396 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Govert Flinckstraat 396 A?

De gemiddelde woningwaarde in Hemonybuurt is €657.000. Dat komt neer op circa €4.081 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Govert Flinckstraat 396 A zich tot de wijk Hemonybuurt?

Govert Flinckstraat 396 A is een woonhuis van 161 m² in de wijk Hemonybuurt. De buurt telt 1.538 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 22.415 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Govert Flinckstraat 396 A?

Govert Flinckstraat 396 A is een woonhuis in Hemonybuurt, gebouwd in 1905 (121 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Govert Flinckstraat 396 A vergeleken met de buurt?

Govert Flinckstraat 396 A heeft 161 m² woonoppervlakte en 764 m³ inhoud. Het perceel is 237 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Hemonybuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €657.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Govert Flinckstraat 396 A en wat betekent dat?

Govert Flinckstraat 396 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Govert Flinckstraat 396 A?

Govert Flinckstraat 396 A heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Hemonybuurt?

De wijk Hemonybuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.625 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €657.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hemonybuurt?

Vanuit Govert Flinckstraat 396 A in Hemonybuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 2.9 km.