Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1906
- Woonoppervlakte
- 133 m²
- Inhoud
- 453 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 3
Govert Flinckstraat 361 2 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 133 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €657.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Govert Flinckstraat 361 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
2.2 kmSnelweg oprit
2.9 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
1.5 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.1 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
1.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Hemonybuurt is €657.000. Dat komt neer op circa €4.940 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGovert Flinckstraat 361 2 is een appartement van 133 m² in de wijk Hemonybuurt. De buurt telt 1.538 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 22.415 inwoners per km².
Govert Flinckstraat 361 2 is een appartement in Hemonybuurt, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Govert Flinckstraat 361 2 heeft 133 m² woonoppervlakte en 453 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Hemonybuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €657.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Govert Flinckstraat 361 2 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-10-21. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 4419.48 kg/jaar.
Govert Flinckstraat 361 2 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Hemonybuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.625 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €657.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Govert Flinckstraat 361 2 in Hemonybuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 2.9 km.