Benedenwoning Hemonystraat 40 H Amsterdam

Hemonystraat 40 H, 1074 BS Amsterdam

148 m² Bouwjaar 1882 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Hemonystraat 40 H is een benedenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1882. De woning heeft een woonoppervlakte van 148 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €657.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1882
Woonoppervlakte
148 m²
Inhoud
575 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€1.235.000 tot €1.485.000
Laatst bekende transactie
Periode 2019 tot 2022
Ligging
Aan rustige weg, in centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Hemonystraat 40 H

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hemonystraat 40 H

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
102.9 kWh/m²
Primaire fossiele energie
148.7 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
27.5 kg/m²

Tuin
Ja (12.0 m²)

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2625 Inwoners
1650 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1538 Woningvoorraad
€657.000 Gem. woningwaarde Hemonybuurt
30% Koopwoningen
22.415 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hemonystraat 40 H

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Hemonystraat 40 H

Wat is de geschatte woningwaarde van Hemonystraat 40 H?

De prijsindicatie voor Hemonystraat 40 H ligt rond €1.235.000 tot €1.485.000. De gemiddelde woningwaarde in Hemonybuurt is €657.000. Dat komt neer op circa €4.439 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hemonystraat 40 H zich tot de wijk Hemonybuurt?

Hemonystraat 40 H is een benedenwoning van 148 m² in de wijk Hemonybuurt. De buurt telt 1.538 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 22.415 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hemonystraat 40 H?

Hemonystraat 40 H is een benedenwoning in Hemonybuurt, gebouwd in 1882 (144 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hemonystraat 40 H vergeleken met de buurt?

Hemonystraat 40 H heeft 148 m² woonoppervlakte en 575 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Hemonybuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €657.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hemonystraat 40 H en wat betekent dat?

Hemonystraat 40 H heeft energielabel A. Geldig tot 2035-09-11. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.5 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hemonystraat 40 H?

Hemonystraat 40 H heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 12 m².

Hoe is de woningmarkt in Hemonybuurt?

De wijk Hemonybuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.625 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €657.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hemonybuurt?

Vanuit Hemonystraat 40 H in Hemonybuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 2.9 km.