Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1882
- Woonoppervlakte
- 242 m²
- Perceeloppervlakte
- 68 m²
Hemonystraat 19 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1882. De woning heeft een woonoppervlakte van 242 m² en een perceel van 68 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €657.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Hemonystraat 19
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
2.2 kmSnelweg oprit
2.9 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
1.5 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.1 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
1.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Hemonybuurt is €657.000. Dat komt neer op circa €2.715 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHemonystraat 19 is een woonhuis van 242 m² in de wijk Hemonybuurt. De buurt telt 1.538 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 22.415 inwoners per km².
Hemonystraat 19 is een woonhuis in Hemonybuurt, gebouwd in 1882 (144 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Hemonystraat 19 heeft 242 m² woonoppervlakte. Het perceel is 68 m². In Hemonybuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €657.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Hemonystraat 19 heeft energielabel F. Geldig tot 2027-03-28. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 13480.02 kg/jaar.
De wijk Hemonybuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.625 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €657.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Hemonystraat 19 in Hemonybuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 2.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Hemonystraat 19: ziekenhuis op 1.5 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.8 km.