Streetview Stadhouderskade 149 H Amsterdam

Stadhouderskade 149 H, 1074 BB Amsterdam

226 m² Bouwjaar 1881 5 kamers 3 slaapkamers Label A

Stadhouderskade 149 H is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1881. De woning heeft een woonoppervlakte van 226 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €657.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1881
Woonoppervlakte
226 m²
Inhoud
700 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Stadhouderskade 149 H

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Stadhouderskade 149 H

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
97.75 kWh/m²
Primaire fossiele energie
139.25 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
25.5 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2625 Inwoners
1650 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1538 Woningvoorraad
€657.000 Gem. woningwaarde Hemonybuurt
30% Koopwoningen
22.415 Inwoners per km²

Locatie van Stadhouderskade 149 H

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Stadhouderskade 149 H

Wat is de geschatte woningwaarde van Stadhouderskade 149 H?

De gemiddelde woningwaarde in Hemonybuurt is €657.000. Dat komt neer op circa €2.907 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Stadhouderskade 149 H zich tot de wijk Hemonybuurt?

Stadhouderskade 149 H is een appartement van 226 m² in de wijk Hemonybuurt. De buurt telt 1.538 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 22.415 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Stadhouderskade 149 H?

Stadhouderskade 149 H is een appartement in Hemonybuurt, gebouwd in 1881 (145 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Stadhouderskade 149 H vergeleken met de buurt?

Stadhouderskade 149 H heeft 226 m² woonoppervlakte en 700 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 45 m² per kamer. In Hemonybuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €657.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Stadhouderskade 149 H en wat betekent dat?

Stadhouderskade 149 H heeft energielabel A. Geldig tot 2031-06-12. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.5 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Stadhouderskade 149 H?

Stadhouderskade 149 H heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Hemonybuurt?

De wijk Hemonybuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.625 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €657.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hemonybuurt?

Vanuit Stadhouderskade 149 H in Hemonybuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 2.9 km.