Woningdetails
- Type
- Benedenwoning (souterrain)
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1906
- Woonoppervlakte
- 115 m²
- Inhoud
- 300 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
- Indicatie vraagprijs
- €0 tot €15.000
Stadhouderskade 128 O is een benedenwoning (souterrain) in Amsterdam, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 115 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €657.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Stadhouderskade 128 O
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
2.2 kmSnelweg oprit
2.9 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
1.5 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.1 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
1.2 kmHoogwaardig gerenoveerd appartement met ruime en fraai aangelegde tuin op de Stadhouderskade! Appartement Binnenkomst via het nette…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Stadhouderskade 128 O ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Hemonybuurt is €657.000. Dat komt neer op circa €5.713 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenStadhouderskade 128 O is een benedenwoning (souterrain) van 115 m² in de wijk Hemonybuurt. De buurt telt 1.538 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 22.415 inwoners per km².
Stadhouderskade 128 O is een benedenwoning (souterrain) in Hemonybuurt, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Stadhouderskade 128 O heeft 115 m² woonoppervlakte en 300 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Hemonybuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €657.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Stadhouderskade 128 O heeft energielabel B. Geldig tot 2035-07-25. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.9 kg/jaar.
Stadhouderskade 128 O heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 24 m².
De wijk Hemonybuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.625 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €657.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Stadhouderskade 128 O in Hemonybuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 2.9 km.