Streetview Gerard Doustraat 183 Amsterdam

Gerard Doustraat 183, 1073 VW Amsterdam

160 m² Bouwjaar 1992 Label E

Gerard Doustraat 183 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 160 m² en een perceel van 421 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €557.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1992
Woonoppervlakte
160 m²
Perceeloppervlakte
421 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Gerard Doustraat 183

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gerard Doustraat 183

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
203.29 kWh/m²
Primaire fossiele energie
297.15 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
54.57 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2035 Inwoners
1375 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1345 Woningvoorraad
€557.000 Gem. woningwaarde Gerard Doubuurt
23% Koopwoningen
20.579 Inwoners per km²

Locatie van Gerard Doustraat 183

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Gerard Doustraat 183

Wat is de geschatte woningwaarde van Gerard Doustraat 183?

De gemiddelde woningwaarde in Gerard Doubuurt is €557.000. Dat komt neer op circa €3.481 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gerard Doustraat 183 zich tot de wijk Gerard Doubuurt?

Gerard Doustraat 183 is een woonhuis van 160 m² in de wijk Gerard Doubuurt. De buurt telt 1.345 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 20.579 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gerard Doustraat 183?

Gerard Doustraat 183 is een woonhuis in Gerard Doubuurt, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Gerard Doustraat 183 vergeleken met de buurt?

Gerard Doustraat 183 heeft 160 m² woonoppervlakte. Het perceel is 421 m². In Gerard Doubuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €557.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gerard Doustraat 183 en wat betekent dat?

Gerard Doustraat 183 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-05-27. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 54.57 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Gerard Doubuurt?

De wijk Gerard Doubuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.035 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €557.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Gerard Doubuurt?

Vanuit Gerard Doustraat 183 in Gerard Doubuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Gerard Doubuurt?