Bovenwoning (appartement) Sint Willibrordusstraat 52 3 Amsterdam

Sint Willibrordusstraat 52 3, 1073 VC Amsterdam

83 m² Bouwjaar 1938 4 kamers 3 slaapkamers Label G

Sint Willibrordusstraat 52 3 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 83 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €539.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1938
Woonoppervlakte
83 m²
Inhoud
254 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€530.000 tot €630.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Sint Willibrordusstraat 52 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sint Willibrordusstraat 52 3

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
246.99 kWh/m²
Primaire fossiele energie
444.63 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
92.26 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3920 Inwoners
2535 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
2517 Woningvoorraad
€539.000 Gem. woningwaarde Van der Helstpleinbuurt
26% Koopwoningen
28.755 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Sint Willibrordusstraat 52 3

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Sint Willibrordusstraat 52 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Sint Willibrordusstraat 52 3?

De prijsindicatie voor Sint Willibrordusstraat 52 3 ligt rond €530.000 tot €630.000. De gemiddelde woningwaarde in Van der Helstpleinbuurt is €539.000. Dat komt neer op circa €6.494 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sint Willibrordusstraat 52 3 zich tot de wijk Van der Helstpleinbuurt?

Sint Willibrordusstraat 52 3 is een bovenwoning (appartement) van 83 m² in de wijk Van der Helstpleinbuurt. De buurt telt 2.517 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 28.755 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sint Willibrordusstraat 52 3?

Sint Willibrordusstraat 52 3 is een bovenwoning (appartement) in Van der Helstpleinbuurt, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Sint Willibrordusstraat 52 3 vergeleken met de buurt?

Sint Willibrordusstraat 52 3 heeft 83 m² woonoppervlakte en 254 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Van der Helstpleinbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €539.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sint Willibrordusstraat 52 3 en wat betekent dat?

Sint Willibrordusstraat 52 3 heeft energielabel G. Geldig tot 2034-08-30. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 92.26 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sint Willibrordusstraat 52 3?

Sint Willibrordusstraat 52 3 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Van der Helstpleinbuurt?

De wijk Van der Helstpleinbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.920 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €539.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.