Bovenwoning (dubbel bovenhuis) Pieter Aertszstraat 79 3 Amsterdam

Pieter Aertszstraat 79 3, 1073 SL Amsterdam

114 m² Bouwjaar 1909 5 kamers 4 slaapkamers Label D

Pieter Aertszstraat 79 3 is een bovenwoning (dubbel bovenhuis) in Amsterdam, gebouwd in 1909. De woning heeft een woonoppervlakte van 114 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €539.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1909
Woonoppervlakte
114 m²
Inhoud
361 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€870.000 tot €970.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Pieter Aertszstraat 79 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pieter Aertszstraat 79 3

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
187.02 kWh/m²
Primaire fossiele energie
275.25 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
50.4 kg/m²

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3920 Inwoners
2535 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
2517 Woningvoorraad
€539.000 Gem. woningwaarde Van der Helstpleinbuurt
26% Koopwoningen
28.755 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Pieter Aertszstraat 79 3

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Pieter Aertszstraat 79 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Pieter Aertszstraat 79 3?

De prijsindicatie voor Pieter Aertszstraat 79 3 ligt rond €870.000 tot €970.000. De gemiddelde woningwaarde in Van der Helstpleinbuurt is €539.000. Dat komt neer op circa €4.728 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pieter Aertszstraat 79 3 zich tot de wijk Van der Helstpleinbuurt?

Pieter Aertszstraat 79 3 is een bovenwoning (dubbel bovenhuis) van 114 m² in de wijk Van der Helstpleinbuurt. De buurt telt 2.517 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 28.755 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pieter Aertszstraat 79 3?

Pieter Aertszstraat 79 3 is een bovenwoning (dubbel bovenhuis) in Van der Helstpleinbuurt, gebouwd in 1909 (117 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Pieter Aertszstraat 79 3 vergeleken met de buurt?

Pieter Aertszstraat 79 3 heeft 114 m² woonoppervlakte en 361 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Van der Helstpleinbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €539.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pieter Aertszstraat 79 3 en wat betekent dat?

Pieter Aertszstraat 79 3 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-08-15. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 50.4 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pieter Aertszstraat 79 3?

Pieter Aertszstraat 79 3 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Van der Helstpleinbuurt?

De wijk Van der Helstpleinbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.920 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €539.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.