Woningdetails
- Type
- Bovenwoning
- Bouwvorm
- bestaandebouw
- Bouwjaar
- 1907
- Woonoppervlakte
- 43 m²
- Inhoud
- 115 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €360.000 tot €410.000
- Laatst bekende transactie
- Periode 2025 tot 2028
Tolstraat 83 1 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1907. De woning heeft een woonoppervlakte van 43 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €539.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Tolstraat 83 1
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
2.1 kmSnelweg oprit
2.4 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
2 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
0.9 kmBioscoop
1.1 km** English text below** Nieuw Amsterdams Huys te koop! Dit gezellige en goed ingedeelde 2-kamer appartement van 43 m² is gelegen op de eerste…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Tolstraat 83 1 ligt rond €360.000 tot €410.000. De gemiddelde woningwaarde in Van der Helstpleinbuurt is €539.000. Dat komt neer op circa €12.535 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenTolstraat 83 1 is een bovenwoning van 43 m² in de wijk Van der Helstpleinbuurt. De buurt telt 2.517 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 28.755 inwoners per km².
Tolstraat 83 1 is een bovenwoning in Van der Helstpleinbuurt, gebouwd in 1907 (119 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Tolstraat 83 1 heeft 43 m² woonoppervlakte en 115 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Van der Helstpleinbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €539.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Tolstraat 83 1 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-03-27. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 2328.66 kg/jaar.
Tolstraat 83 1 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is een balkon.
De wijk Van der Helstpleinbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.920 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €539.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Tolstraat 83 1 in Van der Helstpleinbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 2.4 km.