Bovenwoning (appartement) Mauvestraat 26 1 Amsterdam

Mauvestraat 26 1, 1073 RL Amsterdam

80 m² Bouwjaar 1923 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Mauvestraat 26 1 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1923. De woning heeft een woonoppervlakte van 80 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €484.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1923
Woonoppervlakte
80 m²
Inhoud
274 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€470.000 tot €520.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Mauvestraat 26 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Mauvestraat 26 1

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
176.05 kWh/m²
Primaire fossiele energie
277.94 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
52.42 kg/m²

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2700 Inwoners
1620 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1625 Woningvoorraad
€484.000 Gem. woningwaarde Burgemeester Tellegenbuurt-Oost
14% Koopwoningen
23.019 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Mauvestraat 26 1

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Mauvestraat 26 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Mauvestraat 26 1?

De prijsindicatie voor Mauvestraat 26 1 ligt rond €470.000 tot €520.000. De gemiddelde woningwaarde in Burgemeester Tellegenbuurt-Oost is €484.000. Dat komt neer op circa €6.050 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mauvestraat 26 1 zich tot de wijk Burgemeester Tellegenbuurt-Oost?

Mauvestraat 26 1 is een bovenwoning (appartement) van 80 m² in de wijk Burgemeester Tellegenbuurt-Oost. De buurt telt 1.625 woningen. Daarvan is 14% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 23.019 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mauvestraat 26 1?

Mauvestraat 26 1 is een bovenwoning (appartement) in Burgemeester Tellegenbuurt-Oost, gebouwd in 1923 (103 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Mauvestraat 26 1 vergeleken met de buurt?

Mauvestraat 26 1 heeft 80 m² woonoppervlakte en 274 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Burgemeester Tellegenbuurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €484.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Mauvestraat 26 1 en wat betekent dat?

Mauvestraat 26 1 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-11-05. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 52.42 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Mauvestraat 26 1?

Mauvestraat 26 1 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Burgemeester Tellegenbuurt-Oost?

De wijk Burgemeester Tellegenbuurt-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.700 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €484.000, 14% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.