Bovenwoning Jozef Israëlskade 91 4 Amsterdam

Jozef Israëlskade 91 4, 1073 RC Amsterdam

43 m² Bouwjaar 1923 2 kamers 1 slaapkamers Label G

Jozef Israëlskade 91 4 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1923. De woning heeft een woonoppervlakte van 43 m² en 2 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €484.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1923
Woonoppervlakte
43 m²
Inhoud
142 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€340.000 tot €390.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, on_navigable_waterway, by_water, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Jozef Israëlskade 91 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jozef Israëlskade 91 4

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
252.23 kWh/m²
Primaire fossiele energie
396.45 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
74.82 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2700 Inwoners
1620 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1625 Woningvoorraad
€484.000 Gem. woningwaarde Burgemeester Tellegenbuurt-Oost
14% Koopwoningen
23.019 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Jozef Israëlskade 91 4

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Jozef Israëlskade 91 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Jozef Israëlskade 91 4?

De prijsindicatie voor Jozef Israëlskade 91 4 ligt rond €340.000 tot €390.000. De gemiddelde woningwaarde in Burgemeester Tellegenbuurt-Oost is €484.000. Dat komt neer op circa €11.256 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jozef Israëlskade 91 4 zich tot de wijk Burgemeester Tellegenbuurt-Oost?

Jozef Israëlskade 91 4 is een bovenwoning van 43 m² in de wijk Burgemeester Tellegenbuurt-Oost. De buurt telt 1.625 woningen. Daarvan is 14% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 23.019 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jozef Israëlskade 91 4?

Jozef Israëlskade 91 4 is een bovenwoning in Burgemeester Tellegenbuurt-Oost, gebouwd in 1923 (103 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Jozef Israëlskade 91 4 vergeleken met de buurt?

Jozef Israëlskade 91 4 heeft 43 m² woonoppervlakte en 142 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Burgemeester Tellegenbuurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €484.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jozef Israëlskade 91 4 en wat betekent dat?

Jozef Israëlskade 91 4 heeft energielabel G. Geldig tot 2032-05-24. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 74.82 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jozef Israëlskade 91 4?

Jozef Israëlskade 91 4 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Burgemeester Tellegenbuurt-Oost?

De wijk Burgemeester Tellegenbuurt-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.700 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €484.000, 14% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.