Streetview Cornelis Springerstraat 36 H Amsterdam

Cornelis Springerstraat 36 H, 1073 LK Amsterdam

70 m² Bouwjaar 1923 3 kamers Label D

Cornelis Springerstraat 36 H is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1923. De woning heeft een woonoppervlakte van 70 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €484.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1923
Woonoppervlakte
70 m²
Inhoud
190 m³
Kamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Cornelis Springerstraat 36 H

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Cornelis Springerstraat 36 H

Energielabel

Energieklasse
D

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2700 Inwoners
1620 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1625 Woningvoorraad
€484.000 Gem. woningwaarde Burgemeester Tellegenbuurt-Oost
14% Koopwoningen
23.019 Inwoners per km²

Locatie van Cornelis Springerstraat 36 H

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Cornelis Springerstraat 36 H

Wat is de geschatte woningwaarde van Cornelis Springerstraat 36 H?

De prijsindicatie voor Cornelis Springerstraat 36 H ligt rond €340.000 tot €390.000. De gemiddelde woningwaarde in Burgemeester Tellegenbuurt-Oost is €484.000. Dat komt neer op circa €6.914 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Cornelis Springerstraat 36 H zich tot de wijk Burgemeester Tellegenbuurt-Oost?

Cornelis Springerstraat 36 H is een appartement van 70 m² in de wijk Burgemeester Tellegenbuurt-Oost. De buurt telt 1.625 woningen. Daarvan is 14% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 23.019 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Cornelis Springerstraat 36 H?

Cornelis Springerstraat 36 H is een appartement in Burgemeester Tellegenbuurt-Oost, gebouwd in 1923 (103 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Cornelis Springerstraat 36 H vergeleken met de buurt?

Cornelis Springerstraat 36 H heeft 70 m² woonoppervlakte en 190 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Burgemeester Tellegenbuurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €484.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Cornelis Springerstraat 36 H en wat betekent dat?

Cornelis Springerstraat 36 H heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de indeling van Cornelis Springerstraat 36 H?

Cornelis Springerstraat 36 H heeft 3 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Burgemeester Tellegenbuurt-Oost?

De wijk Burgemeester Tellegenbuurt-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.700 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €484.000, 14% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Burgemeester Tellegenbuurt-Oost?