Bovenwoning Henriëtte Ronnerplein 21 2 Amsterdam

Henriëtte Ronnerplein 21 2, 1073 KT Amsterdam

83 m² Bouwjaar 1932 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Henriëtte Ronnerplein 21 2 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1932. De woning heeft een woonoppervlakte van 83 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €484.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1932
Woonoppervlakte
83 m²
Inhoud
263 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€550.000 tot €650.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Henriëtte Ronnerplein 21 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Henriëtte Ronnerplein 21 2

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
188.02 kWh/m²
Primaire fossiele energie
265.03 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
48.55 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2700 Inwoners
1620 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1625 Woningvoorraad
€484.000 Gem. woningwaarde Burgemeester Tellegenbuurt-Oost
14% Koopwoningen
23.019 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Henriëtte Ronnerplein 21 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Henriëtte Ronnerplein 21 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Henriëtte Ronnerplein 21 2?

De prijsindicatie voor Henriëtte Ronnerplein 21 2 ligt rond €550.000 tot €650.000. De gemiddelde woningwaarde in Burgemeester Tellegenbuurt-Oost is €484.000. Dat komt neer op circa €5.831 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Henriëtte Ronnerplein 21 2 zich tot de wijk Burgemeester Tellegenbuurt-Oost?

Henriëtte Ronnerplein 21 2 is een bovenwoning van 83 m² in de wijk Burgemeester Tellegenbuurt-Oost. De buurt telt 1.625 woningen. Daarvan is 14% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 23.019 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Henriëtte Ronnerplein 21 2?

Henriëtte Ronnerplein 21 2 is een bovenwoning in Burgemeester Tellegenbuurt-Oost, gebouwd in 1932 (94 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Henriëtte Ronnerplein 21 2 vergeleken met de buurt?

Henriëtte Ronnerplein 21 2 heeft 83 m² woonoppervlakte en 263 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Burgemeester Tellegenbuurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €484.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Henriëtte Ronnerplein 21 2 en wat betekent dat?

Henriëtte Ronnerplein 21 2 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-10-07. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 48.55 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Henriëtte Ronnerplein 21 2?

Henriëtte Ronnerplein 21 2 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Burgemeester Tellegenbuurt-Oost?

De wijk Burgemeester Tellegenbuurt-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.700 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €484.000, 14% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.