Portiekwoning Henriëtte Ronnerstraat 38 Amsterdam

Henriëtte Ronnerstraat 38, 1073 KR Amsterdam

52 m² Bouwjaar 1923 3 kamers 2 slaapkamers Label F

Henriëtte Ronnerstraat 38 is een portiekwoning in Amsterdam, gebouwd in 1923. De woning heeft een woonoppervlakte van 52 m² en 3 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €484.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1923
Woonoppervlakte
52 m²
Inhoud
135 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Henriëtte Ronnerstraat 38

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Henriëtte Ronnerstraat 38

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
250.47 kWh/m²
Primaire fossiele energie
377.34 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
70.63 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2700 Inwoners
1620 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1625 Woningvoorraad
€484.000 Gem. woningwaarde Burgemeester Tellegenbuurt-Oost
14% Koopwoningen
23.019 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Henriëtte Ronnerstraat 38

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Henriëtte Ronnerstraat 38

Wat is de geschatte woningwaarde van Henriëtte Ronnerstraat 38?

De prijsindicatie voor Henriëtte Ronnerstraat 38 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Burgemeester Tellegenbuurt-Oost is €484.000. Dat komt neer op circa €9.308 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Henriëtte Ronnerstraat 38 zich tot de wijk Burgemeester Tellegenbuurt-Oost?

Henriëtte Ronnerstraat 38 is een portiekwoning van 52 m² in de wijk Burgemeester Tellegenbuurt-Oost. De buurt telt 1.625 woningen. Daarvan is 14% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 23.019 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Henriëtte Ronnerstraat 38?

Henriëtte Ronnerstraat 38 is een portiekwoning in Burgemeester Tellegenbuurt-Oost, gebouwd in 1923 (103 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Henriëtte Ronnerstraat 38 vergeleken met de buurt?

Henriëtte Ronnerstraat 38 heeft 52 m² woonoppervlakte en 135 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Burgemeester Tellegenbuurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €484.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Henriëtte Ronnerstraat 38 en wat betekent dat?

Henriëtte Ronnerstraat 38 heeft energielabel F. Geldig tot 2035-08-22. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 70.63 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Henriëtte Ronnerstraat 38?

Henriëtte Ronnerstraat 38 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Burgemeester Tellegenbuurt-Oost?

De wijk Burgemeester Tellegenbuurt-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.700 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €484.000, 14% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.