Penthouse Rustenburgerstraat 144 A20 Amsterdam

Rustenburgerstraat 144 A20, 1073 GJ Amsterdam

56 m² Bouwjaar 2006 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Rustenburgerstraat 144 A20 is een penthouse in Amsterdam, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 56 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €539.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2006
Woonoppervlakte
56 m²
Inhoud
145 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€495.000 tot €595.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Rustenburgerstraat 144 A20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rustenburgerstraat 144 A20

Energielabel

Energieklasse
A
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Bijzonderheden

Certificeringen
Bouwkundige Keuring, Brandveiligheid en Politiekeurmerk

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren, parkeergarage en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3920 Inwoners
2535 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
2517 Woningvoorraad
€539.000 Gem. woningwaarde Van der Helstpleinbuurt
26% Koopwoningen
28.755 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rustenburgerstraat 144 A20

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Rustenburgerstraat 144 A20

Wat is de geschatte woningwaarde van Rustenburgerstraat 144 A20?

De prijsindicatie voor Rustenburgerstraat 144 A20 ligt rond €495.000 tot €595.000. De gemiddelde woningwaarde in Van der Helstpleinbuurt is €539.000. Dat komt neer op circa €9.625 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rustenburgerstraat 144 A20 zich tot de wijk Van der Helstpleinbuurt?

Rustenburgerstraat 144 A20 is een penthouse van 56 m² in de wijk Van der Helstpleinbuurt. De buurt telt 2.517 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 28.755 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rustenburgerstraat 144 A20?

Rustenburgerstraat 144 A20 is een penthouse in Van der Helstpleinbuurt, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Rustenburgerstraat 144 A20 vergeleken met de buurt?

Rustenburgerstraat 144 A20 heeft 56 m² woonoppervlakte en 145 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Van der Helstpleinbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €539.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rustenburgerstraat 144 A20 en wat betekent dat?

Rustenburgerstraat 144 A20 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Rustenburgerstraat 144 A20?

Rustenburgerstraat 144 A20 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Van der Helstpleinbuurt?

De wijk Van der Helstpleinbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.920 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €539.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Van der Helstpleinbuurt?

Vanuit Rustenburgerstraat 144 A20 in Van der Helstpleinbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 2.4 km.