Tussenverdieping (appartement) Rustenburgerstraat 136 A2 Amsterdam

Rustenburgerstraat 136 A2, 1073 GJ Amsterdam

37 m² Bouwjaar 1900 2 kamers 1 slaapkamers Label A

Rustenburgerstraat 136 A2 is een tussenverdieping (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 37 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €539.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1900
Woonoppervlakte
37 m²
Inhoud
143 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€335.000 tot €385.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Rustenburgerstraat 136 A2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rustenburgerstraat 136 A2

Energielabel

Energieklasse
A
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Grotendeels dubbelglas en volledig geïsoleerd

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3920 Inwoners
2535 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
2517 Woningvoorraad
€539.000 Gem. woningwaarde Van der Helstpleinbuurt
26% Koopwoningen
28.755 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rustenburgerstraat 136 A2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Rustenburgerstraat 136 A2

Wat is de geschatte woningwaarde van Rustenburgerstraat 136 A2?

De prijsindicatie voor Rustenburgerstraat 136 A2 ligt rond €335.000 tot €385.000. De gemiddelde woningwaarde in Van der Helstpleinbuurt is €539.000. Dat komt neer op circa €14.568 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rustenburgerstraat 136 A2 zich tot de wijk Van der Helstpleinbuurt?

Rustenburgerstraat 136 A2 is een tussenverdieping (appartement) van 37 m² in de wijk Van der Helstpleinbuurt. De buurt telt 2.517 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 28.755 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rustenburgerstraat 136 A2?

Rustenburgerstraat 136 A2 is een tussenverdieping (appartement) in Van der Helstpleinbuurt, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Rustenburgerstraat 136 A2 vergeleken met de buurt?

Rustenburgerstraat 136 A2 heeft 37 m² woonoppervlakte en 143 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Van der Helstpleinbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €539.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rustenburgerstraat 136 A2 en wat betekent dat?

Rustenburgerstraat 136 A2 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Rustenburgerstraat 136 A2?

Rustenburgerstraat 136 A2 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Van der Helstpleinbuurt?

De wijk Van der Helstpleinbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.920 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €539.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Van der Helstpleinbuurt?