Woningdetails
- Type
- Tussenverdieping
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1903
- Woonoppervlakte
- 35 m²
- Inhoud
- 116 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
- Badkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €355.000 tot €405.000
- Ligging
- Aan rustige weg en in woonwijk
Kuipersstraat 139 1 is een tussenverdieping in Amsterdam, gebouwd in 1903. De woning heeft een woonoppervlakte van 35 m² en 2 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €539.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kuipersstraat 139 1
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
2.1 kmSnelweg oprit
2.4 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
2 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
0.9 kmBioscoop
1.1 kmWonen in de geliefde Pijp op eigen grond mét energielabel B: dit lichte en slim ingedeelde appartement biedt comfort op een toplocatie.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Kuipersstraat 139 1 ligt rond €355.000 tot €405.000. De gemiddelde woningwaarde in Van der Helstpleinbuurt is €539.000. Dat komt neer op circa €15.400 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKuipersstraat 139 1 is een tussenverdieping van 35 m² in de wijk Van der Helstpleinbuurt. De buurt telt 2.517 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 28.755 inwoners per km².
Kuipersstraat 139 1 is een tussenverdieping in Van der Helstpleinbuurt, gebouwd in 1903 (123 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Kuipersstraat 139 1 heeft 35 m² woonoppervlakte en 116 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Van der Helstpleinbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €539.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Kuipersstraat 139 1 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-01-23. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.84 kg/jaar.
Kuipersstraat 139 1 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.
De wijk Van der Helstpleinbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.920 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €539.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Kuipersstraat 139 1 in Van der Helstpleinbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 2.4 km.