Vrijstaande woning Stadhouderskade 562 Amsterdam

Stadhouderskade 562, 1073 BB Amsterdam

87 m² Bouwjaar 1998 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Stadhouderskade 562 is een vrijstaande woning in Amsterdam, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 87 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €557.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1998
Woonoppervlakte
87 m²
Inhoud
276 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Laatst bekende transactie
Periode 2019 tot 2022
Ligging
on_busy_road, on_navigable_waterway, by_water, sheltered_position, in_center

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Stadhouderskade 562

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Stadhouderskade 562

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
145.05 kWh/m²
Primaire fossiele energie
211.51 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
39.33 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2035 Inwoners
1375 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1345 Woningvoorraad
€557.000 Gem. woningwaarde Gerard Doubuurt
23% Koopwoningen
20.579 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Stadhouderskade 562

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Stadhouderskade 562

Wat is de geschatte woningwaarde van Stadhouderskade 562?

De prijsindicatie voor Stadhouderskade 562 ligt rond €520.000 tot €620.000. De gemiddelde woningwaarde in Gerard Doubuurt is €557.000. Dat komt neer op circa €6.402 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Stadhouderskade 562 zich tot de wijk Gerard Doubuurt?

Stadhouderskade 562 is een vrijstaande woning van 87 m² in de wijk Gerard Doubuurt. De buurt telt 1.345 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 20.579 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Stadhouderskade 562?

Stadhouderskade 562 is een vrijstaande woning in Gerard Doubuurt, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Stadhouderskade 562 vergeleken met de buurt?

Stadhouderskade 562 heeft 87 m² woonoppervlakte en 276 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Gerard Doubuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €557.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Stadhouderskade 562 en wat betekent dat?

Stadhouderskade 562 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-05-16. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.33 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Stadhouderskade 562?

Stadhouderskade 562 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Gerard Doubuurt?

De wijk Gerard Doubuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.035 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €557.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Gerard Doubuurt?

Vanuit Stadhouderskade 562 in Gerard Doubuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 3 km.