Beneden + bovenwoning (appartement) Quellijnstraat 86 H Amsterdam

Quellijnstraat 86 H, 1072 XX Amsterdam

149 m² Bouwjaar 1879 8 kamers 6 slaapkamers Label B

Quellijnstraat 86 H is een beneden + bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1879. De woning heeft een woonoppervlakte van 149 m² en 8 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €557.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1879
Woonoppervlakte
149 m²
Inhoud
541 m³
Kamers
8
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€1.345.000 tot €1.595.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Quellijnstraat 86 H

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Quellijnstraat 86 H

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
131.04 kWh/m²
Primaire fossiele energie
189.15 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
34.92 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dubbel glas en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht en dubbele bewoning mogelijk

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (69.0 m²)

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2035 Inwoners
1375 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1345 Woningvoorraad
€557.000 Gem. woningwaarde Gerard Doubuurt
23% Koopwoningen
20.579 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Quellijnstraat 86 H

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Quellijnstraat 86 H

Wat is de geschatte woningwaarde van Quellijnstraat 86 H?

De prijsindicatie voor Quellijnstraat 86 H ligt rond €1.345.000 tot €1.595.000. De gemiddelde woningwaarde in Gerard Doubuurt is €557.000. Dat komt neer op circa €3.738 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Quellijnstraat 86 H zich tot de wijk Gerard Doubuurt?

Quellijnstraat 86 H is een beneden + bovenwoning (appartement) van 149 m² in de wijk Gerard Doubuurt. De buurt telt 1.345 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 20.579 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Quellijnstraat 86 H?

Quellijnstraat 86 H is een beneden + bovenwoning (appartement) in Gerard Doubuurt, gebouwd in 1879 (147 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Quellijnstraat 86 H vergeleken met de buurt?

Quellijnstraat 86 H heeft 149 m² woonoppervlakte en 541 m³ inhoud. Met 8 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Gerard Doubuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €557.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Quellijnstraat 86 H en wat betekent dat?

Quellijnstraat 86 H heeft energielabel B. Geldig tot 2035-04-10. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.92 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Quellijnstraat 86 H?

Quellijnstraat 86 H heeft 8 kamers waarvan 6 slaapkamers. De tuin is 69 m².

Hoe is de woningmarkt in Gerard Doubuurt?

De wijk Gerard Doubuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.035 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €557.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Gerard Doubuurt?