Woningdetails
- Type
- Tussenverdieping
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1880
- Woonoppervlakte
- 73 m²
- Inhoud
- 200 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 1
- Laatst bekende transactie
- Periode 2016 tot 2019
- Ligging
- In woonwijk
Quellijnstraat 39 D is een tussenverdieping in Amsterdam, gebouwd in 1880. De woning heeft een woonoppervlakte van 73 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €584.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Quellijnstraat 39 D
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.3 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2.8 kmSnelweg oprit
2.8 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
2.5 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
1.2 km-English below Dutch- Per februari te huur dit lichte en gezellige 2-kamer appartement van c.a.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Quellijnstraat 39 D ligt rond €500.000 tot €600.000. De gemiddelde woningwaarde in Frans Halsbuurt is €584.000. Dat komt neer op circa €8.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenQuellijnstraat 39 D is een tussenverdieping van 73 m² in de wijk Frans Halsbuurt. De buurt telt 1.719 woningen. Daarvan is 28% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 23.369 inwoners per km².
Quellijnstraat 39 D is een tussenverdieping in Frans Halsbuurt, gebouwd in 1880 (146 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Quellijnstraat 39 D heeft 73 m² woonoppervlakte en 200 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Frans Halsbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €584.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Quellijnstraat 39 D heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
Quellijnstraat 39 D heeft 3 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is een balkon.
De wijk Frans Halsbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.580 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €584.000, 28% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Quellijnstraat 39 D in Frans Halsbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 2.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Quellijnstraat 39 D: ziekenhuis op 2.5 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 0.6 km.