Portiekwoning Gerard Doustraat 1 DH Amsterdam

Gerard Doustraat 1 DH, 1072 VG Amsterdam

255 m² Bouwjaar 1881 12 kamers 8 slaapkamers Label NIET BESCHIKBAAR

Gerard Doustraat 1 DH is een portiekwoning in Amsterdam, gebouwd in 1881. De woning heeft een woonoppervlakte van 255 m² en 12 kamers. Het energielabel is NIET BESCHIKBAAR. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €584.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1881
Woonoppervlakte
255 m²
Inhoud
823 m³
Kamers
12
Slaapkamers
8
Indicatie vraagprijs
€2.650.000 tot €2.900.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Gerard Doustraat 1 DH

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gerard Doustraat 1 DH

Energielabel

Energieklasse
NIET BESCHIKBAAR
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2580 Inwoners
1720 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1719 Woningvoorraad
€584.000 Gem. woningwaarde Frans Halsbuurt
28% Koopwoningen
23.369 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Gerard Doustraat 1 DH

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Gerard Doustraat 1 DH

Wat is de geschatte woningwaarde van Gerard Doustraat 1 DH?

De prijsindicatie voor Gerard Doustraat 1 DH ligt rond €2.650.000 tot €2.900.000. De gemiddelde woningwaarde in Frans Halsbuurt is €584.000. Dat komt neer op circa €2.290 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gerard Doustraat 1 DH zich tot de wijk Frans Halsbuurt?

Gerard Doustraat 1 DH is een portiekwoning van 255 m² in de wijk Frans Halsbuurt. De buurt telt 1.719 woningen. Daarvan is 28% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 23.369 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gerard Doustraat 1 DH?

Gerard Doustraat 1 DH is een portiekwoning in Frans Halsbuurt, gebouwd in 1881 (145 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Gerard Doustraat 1 DH vergeleken met de buurt?

Gerard Doustraat 1 DH heeft 255 m² woonoppervlakte en 823 m³ inhoud. Met 12 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Frans Halsbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €584.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gerard Doustraat 1 DH en wat betekent dat?

Gerard Doustraat 1 DH heeft energielabel NIET BESCHIKBAAR. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Gerard Doustraat 1 DH?

Gerard Doustraat 1 DH heeft 12 kamers waarvan 8 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Frans Halsbuurt?

De wijk Frans Halsbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.580 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €584.000, 28% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Frans Halsbuurt?

Vanuit Gerard Doustraat 1 DH in Frans Halsbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 2.8 km.