Woningdetails
- Type
- Tussenverdieping
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1903
- Woonoppervlakte
- 36 m²
- Inhoud
- 118 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
- Badkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €365.000 tot €415.000
- Ligging
- In centrum en in woonwijk
Van Ostadestraat 13 2A is een tussenverdieping in Amsterdam, gebouwd in 1903. De woning heeft een woonoppervlakte van 36 m² en 2 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €533.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Van Ostadestraat 13 2A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
1.8 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.4 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
2.6 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
0.9 kmBioscoop
0.7 kmMet trots mogen wij aanbieden; dit charmante en zeer goed ingedeelde appartement van ca.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Van Ostadestraat 13 2A ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in Cornelis Troostbuurt is €533.000. Dat komt neer op circa €14.806 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVan Ostadestraat 13 2A is een tussenverdieping van 36 m² in de wijk Cornelis Troostbuurt. De buurt telt 2.199 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 24.632 inwoners per km².
Van Ostadestraat 13 2A is een tussenverdieping in Cornelis Troostbuurt, gebouwd in 1903 (123 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Van Ostadestraat 13 2A heeft 36 m² woonoppervlakte en 118 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Cornelis Troostbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €533.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Van Ostadestraat 13 2A heeft energielabel B. Geldig tot 2026-06-07. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 1262.45 kg/jaar.
Van Ostadestraat 13 2A heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.
De wijk Cornelis Troostbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.610 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €533.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Van Ostadestraat 13 2A in Cornelis Troostbuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 1.7 km.