Streetview Avercampstraat 53 Amsterdam

Avercampstraat 53, 1072 RA Amsterdam

61 m² Bouwjaar 1986

Avercampstraat 53 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 61 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €525.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1986
Woonoppervlakte
61 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Avercampstraat 53

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

0.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2385 Inwoners
1450 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1421 Woningvoorraad
€525.000 Gem. woningwaarde Lizzy Ansinghbuurt
24% Koopwoningen
19.289 Inwoners per km²

Locatie van Avercampstraat 53

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Avercampstraat 53

Wat is de geschatte woningwaarde van Avercampstraat 53?

De gemiddelde woningwaarde in Lizzy Ansinghbuurt is €525.000. Dat komt neer op circa €8.607 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Avercampstraat 53 zich tot de wijk Lizzy Ansinghbuurt?

Avercampstraat 53 is een appartement van 61 m² in de wijk Lizzy Ansinghbuurt. De buurt telt 1.421 woningen. Daarvan is 24% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.289 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Avercampstraat 53?

Avercampstraat 53 is een appartement in Lizzy Ansinghbuurt, gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Avercampstraat 53 vergeleken met de buurt?

Avercampstraat 53 heeft 61 m² woonoppervlakte. In Lizzy Ansinghbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €525.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Lizzy Ansinghbuurt?

De wijk Lizzy Ansinghbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.385 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €525.000, 24% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lizzy Ansinghbuurt?

Vanuit Avercampstraat 53 in Lizzy Ansinghbuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 1.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Lizzy Ansinghbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Avercampstraat 53: ziekenhuis op 2.4 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Lizzy Ansinghbuurt?

Recreatie nabij Lizzy Ansinghbuurt: restaurant (0.1 km), cafe (0.1 km).