Bovenwoning Ferdinand Bolstraat 406 Amsterdam

Ferdinand Bolstraat 406, 1072 ME Amsterdam

70 m² Bouwjaar 1935 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Ferdinand Bolstraat 406 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 70 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €533.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
70 m²
Inhoud
262 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€560.000 tot €660.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
In centrum, In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Ferdinand Bolstraat 406

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ferdinand Bolstraat 406

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
94.21 kWh/m²
Primaire fossiele energie
144.28 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
26.44 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

0.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3610 Inwoners
2320 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
2199 Woningvoorraad
€533.000 Gem. woningwaarde Cornelis Troostbuurt
30% Koopwoningen
24.632 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ferdinand Bolstraat 406

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Ferdinand Bolstraat 406

Wat is de geschatte woningwaarde van Ferdinand Bolstraat 406?

De prijsindicatie voor Ferdinand Bolstraat 406 ligt rond €560.000 tot €660.000. De gemiddelde woningwaarde in Cornelis Troostbuurt is €533.000. Dat komt neer op circa €7.614 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ferdinand Bolstraat 406 zich tot de wijk Cornelis Troostbuurt?

Ferdinand Bolstraat 406 is een bovenwoning van 70 m² in de wijk Cornelis Troostbuurt. De buurt telt 2.199 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 24.632 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ferdinand Bolstraat 406?

Ferdinand Bolstraat 406 is een bovenwoning in Cornelis Troostbuurt, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Ferdinand Bolstraat 406 vergeleken met de buurt?

Ferdinand Bolstraat 406 heeft 70 m² woonoppervlakte en 262 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Cornelis Troostbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €533.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ferdinand Bolstraat 406 en wat betekent dat?

Ferdinand Bolstraat 406 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-11-09. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.44 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ferdinand Bolstraat 406?

Ferdinand Bolstraat 406 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Cornelis Troostbuurt?

De wijk Cornelis Troostbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.610 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €533.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Cornelis Troostbuurt?