Woningdetails
- Type
- Portiekwoning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1993
- Woonoppervlakte
- 51 m²
- Inhoud
- 158 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €420.000 tot €470.000
- Laatst bekende transactie
- Periode 2023 tot 2026
Ferdinand Bolstraat 123 C is een portiekwoning in Amsterdam, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 51 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €525.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Ferdinand Bolstraat 123 C
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
1.8 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.4 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
2.4 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.1 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
0.5 kmU HEEFT EEN OBJECTCODE NODIG ALS U ONS BELT. DE CODE IS: 8 1 1 3 2 Fijn wonen in de geliefde Pijp! Het appartement is circa.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Ferdinand Bolstraat 123 C ligt rond €420.000 tot €470.000. De gemiddelde woningwaarde in Lizzy Ansinghbuurt is €525.000. Dat komt neer op circa €10.294 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenFerdinand Bolstraat 123 C is een portiekwoning van 51 m² in de wijk Lizzy Ansinghbuurt. De buurt telt 1.421 woningen. Daarvan is 24% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.289 inwoners per km².
Ferdinand Bolstraat 123 C is een portiekwoning in Lizzy Ansinghbuurt, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Ferdinand Bolstraat 123 C heeft 51 m² woonoppervlakte en 158 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Lizzy Ansinghbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €525.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Ferdinand Bolstraat 123 C heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
Ferdinand Bolstraat 123 C heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.
De wijk Lizzy Ansinghbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.385 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €525.000, 24% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Ferdinand Bolstraat 123 C in Lizzy Ansinghbuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Ferdinand Bolstraat 123 C: ziekenhuis op 2.4 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.4 km.