Benedenwoning (appartement) Dusartstraat 21 H Amsterdam

Dusartstraat 21 H, 1072 HM Amsterdam

54 m² Bouwjaar 1899 2 kamers 1 slaapkamers Label B

Dusartstraat 21 H is een benedenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1899. De woning heeft een woonoppervlakte van 54 m² en 2 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €533.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1899
Woonoppervlakte
54 m²
Inhoud
170 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€490.000 tot €590.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Ligging
Aan rustige weg en in centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Dusartstraat 21 H

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dusartstraat 21 H

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
91.85 kWh/m²
Primaire fossiele energie
177.37 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
34.15 kg/m²

Tuin
Ja (23.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten
Tuin type
Achtertuin

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

0.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3610 Inwoners
2320 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
2199 Woningvoorraad
€533.000 Gem. woningwaarde Cornelis Troostbuurt
30% Koopwoningen
24.632 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Dusartstraat 21 H

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Dusartstraat 21 H

Wat is de geschatte woningwaarde van Dusartstraat 21 H?

De prijsindicatie voor Dusartstraat 21 H ligt rond €490.000 tot €590.000. De gemiddelde woningwaarde in Cornelis Troostbuurt is €533.000. Dat komt neer op circa €9.870 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dusartstraat 21 H zich tot de wijk Cornelis Troostbuurt?

Dusartstraat 21 H is een benedenwoning (appartement) van 54 m² in de wijk Cornelis Troostbuurt. De buurt telt 2.199 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 24.632 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dusartstraat 21 H?

Dusartstraat 21 H is een benedenwoning (appartement) in Cornelis Troostbuurt, gebouwd in 1899 (127 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Dusartstraat 21 H vergeleken met de buurt?

Dusartstraat 21 H heeft 54 m² woonoppervlakte en 170 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Cornelis Troostbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €533.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dusartstraat 21 H en wat betekent dat?

Dusartstraat 21 H heeft energielabel B. Geldig tot 2035-09-22. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.15 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Dusartstraat 21 H?

Dusartstraat 21 H heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 23 m².

Hoe is de woningmarkt in Cornelis Troostbuurt?

De wijk Cornelis Troostbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.610 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €533.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Cornelis Troostbuurt?