Bovenwoning (appartement) Rustenburgerstraat 449 2 Amsterdam

Rustenburgerstraat 449 2, 1072 HA Amsterdam

53 m² Bouwjaar 1916 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Rustenburgerstraat 449 2 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1916. De woning heeft een woonoppervlakte van 53 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €533.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1916
Woonoppervlakte
53 m²
Inhoud
171 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€475.000 tot €575.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Rustenburgerstraat 449 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rustenburgerstraat 449 2

Energielabel

Energieklasse
C
Energie-index
1.54
CO₂-emissie
2290.31 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

0.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3610 Inwoners
2320 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
2199 Woningvoorraad
€533.000 Gem. woningwaarde Cornelis Troostbuurt
30% Koopwoningen
24.632 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rustenburgerstraat 449 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Rustenburgerstraat 449 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Rustenburgerstraat 449 2?

De prijsindicatie voor Rustenburgerstraat 449 2 ligt rond €475.000 tot €575.000. De gemiddelde woningwaarde in Cornelis Troostbuurt is €533.000. Dat komt neer op circa €10.057 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rustenburgerstraat 449 2 zich tot de wijk Cornelis Troostbuurt?

Rustenburgerstraat 449 2 is een bovenwoning (appartement) van 53 m² in de wijk Cornelis Troostbuurt. De buurt telt 2.199 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 24.632 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rustenburgerstraat 449 2?

Rustenburgerstraat 449 2 is een bovenwoning (appartement) in Cornelis Troostbuurt, gebouwd in 1916 (110 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Rustenburgerstraat 449 2 vergeleken met de buurt?

Rustenburgerstraat 449 2 heeft 53 m² woonoppervlakte en 171 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Cornelis Troostbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €533.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rustenburgerstraat 449 2 en wat betekent dat?

Rustenburgerstraat 449 2 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-05-24. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 2290.31 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rustenburgerstraat 449 2?

Rustenburgerstraat 449 2 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Cornelis Troostbuurt?

De wijk Cornelis Troostbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.610 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €533.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.