Bovenwoning Ceintuurbaan 286 4 Amsterdam

Ceintuurbaan 286 4, 1072 GK Amsterdam

80 m² Bouwjaar 1898 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Ceintuurbaan 286 4 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1898. De woning heeft een woonoppervlakte van 80 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €525.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1898
Woonoppervlakte
80 m²
Inhoud
82 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Ligging
in_center

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Ceintuurbaan 286 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ceintuurbaan 286 4

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
148.47 kWh/m²
Primaire fossiele energie
236.96 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
43.82 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

0.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2385 Inwoners
1450 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1421 Woningvoorraad
€525.000 Gem. woningwaarde Lizzy Ansinghbuurt
24% Koopwoningen
19.289 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ceintuurbaan 286 4

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Ceintuurbaan 286 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Ceintuurbaan 286 4?

De prijsindicatie voor Ceintuurbaan 286 4 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Lizzy Ansinghbuurt is €525.000. Dat komt neer op circa €6.562 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ceintuurbaan 286 4 zich tot de wijk Lizzy Ansinghbuurt?

Ceintuurbaan 286 4 is een bovenwoning van 80 m² in de wijk Lizzy Ansinghbuurt. De buurt telt 1.421 woningen. Daarvan is 24% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.289 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ceintuurbaan 286 4?

Ceintuurbaan 286 4 is een bovenwoning in Lizzy Ansinghbuurt, gebouwd in 1898 (128 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Ceintuurbaan 286 4 vergeleken met de buurt?

Ceintuurbaan 286 4 heeft 80 m² woonoppervlakte en 82 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Lizzy Ansinghbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €525.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ceintuurbaan 286 4 en wat betekent dat?

Ceintuurbaan 286 4 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-07-18. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.82 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ceintuurbaan 286 4?

Ceintuurbaan 286 4 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Lizzy Ansinghbuurt?

De wijk Lizzy Ansinghbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.385 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €525.000, 24% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lizzy Ansinghbuurt?

Vanuit Ceintuurbaan 286 4 in Lizzy Ansinghbuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 1.8 km.