Streetview Ceintuurbaan 55 2 Amsterdam

Ceintuurbaan 55 2, 1072 EV Amsterdam

30 m² Bouwjaar 1896 Label A++++

Ceintuurbaan 55 2 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1896. De woning heeft een woonoppervlakte van 30 m². Het energielabel is A++++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €495.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1896
Woonoppervlakte
30 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Ceintuurbaan 55 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ceintuurbaan 55 2

Energielabel

Energieklasse
A++++
Energiebehoefte
86.09 kWh/m²
Primaire fossiele energie
-2.17 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
101.9%
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2535 Inwoners
1720 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1686 Woningvoorraad
€495.000 Gem. woningwaarde Hercules Seghersbuurt
17% Koopwoningen
31.725 Inwoners per km²

Locatie van Ceintuurbaan 55 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Ceintuurbaan 55 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Ceintuurbaan 55 2?

De gemiddelde woningwaarde in Hercules Seghersbuurt is €495.000. Dat komt neer op circa €16.500 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ceintuurbaan 55 2 zich tot de wijk Hercules Seghersbuurt?

Ceintuurbaan 55 2 is een appartement van 30 m² in de wijk Hercules Seghersbuurt. De buurt telt 1.686 woningen. Daarvan is 17% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 31.725 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ceintuurbaan 55 2?

Ceintuurbaan 55 2 is een appartement in Hercules Seghersbuurt, gebouwd in 1896 (130 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Ceintuurbaan 55 2 vergeleken met de buurt?

Ceintuurbaan 55 2 heeft 30 m² woonoppervlakte. In Hercules Seghersbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €495.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ceintuurbaan 55 2 en wat betekent dat?

Ceintuurbaan 55 2 heeft energielabel A++++. Geldig tot 2035-04-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is -5.67 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Hercules Seghersbuurt?

De wijk Hercules Seghersbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.535 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €495.000, 17% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hercules Seghersbuurt?

Vanuit Ceintuurbaan 55 2 in Hercules Seghersbuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 2.5 km.