Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1899
- Woonoppervlakte
- 28 m²
- Inhoud
- 80 m³
- Kamers
- 1
Ceintuurbaan 45 5 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1899. De woning heeft een woonoppervlakte van 28 m² en 1 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €495.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Ceintuurbaan 45 5
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
2.5 kmSnelweg oprit
2.5 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
2.6 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
0.9 kmDe prijsindicatie voor Ceintuurbaan 45 5 ligt rond €185.000 tot €235.000. De gemiddelde woningwaarde in Hercules Seghersbuurt is €495.000. Dat komt neer op circa €17.679 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenCeintuurbaan 45 5 is een appartement van 28 m² in de wijk Hercules Seghersbuurt. De buurt telt 1.686 woningen. Daarvan is 17% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 31.725 inwoners per km².
Ceintuurbaan 45 5 is een appartement in Hercules Seghersbuurt, gebouwd in 1899 (127 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Ceintuurbaan 45 5 heeft 28 m² woonoppervlakte en 80 m³ inhoud. Met 1 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Hercules Seghersbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €495.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Ceintuurbaan 45 5 heeft energielabel F. Geldig tot 2026-06-01. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 2764.75 kg/jaar.
Ceintuurbaan 45 5 heeft 1 kamers.
De wijk Hercules Seghersbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.535 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €495.000, 17% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Ceintuurbaan 45 5 in Hercules Seghersbuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 2.5 km.