Bovenwoning (appartement) Govert Flinckstraat 135 2 Amsterdam

Govert Flinckstraat 135 2, 1072 EH Amsterdam

60 m² Bouwjaar 1906 3 kamers 2 slaapkamers Label E

Govert Flinckstraat 135 2 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 60 m² en 3 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €527.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
60 m²
Inhoud
186 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€480.000 tot €580.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Govert Flinckstraat 135 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Govert Flinckstraat 135 2

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Gedeeltelijk dubbel glas, HR-glas en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht

Buitenruimte en parkeren

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

5090 Inwoners
3445 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
3342 Woningvoorraad
€527.000 Gem. woningwaarde Sarphatiparkbuurt
24% Koopwoningen
22.438 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Govert Flinckstraat 135 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Govert Flinckstraat 135 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Govert Flinckstraat 135 2?

De prijsindicatie voor Govert Flinckstraat 135 2 ligt rond €480.000 tot €580.000. De gemiddelde woningwaarde in Sarphatiparkbuurt is €527.000. Dat komt neer op circa €8.783 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Govert Flinckstraat 135 2 zich tot de wijk Sarphatiparkbuurt?

Govert Flinckstraat 135 2 is een bovenwoning (appartement) van 60 m² in de wijk Sarphatiparkbuurt. De buurt telt 3.342 woningen. Daarvan is 24% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 22.438 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Govert Flinckstraat 135 2?

Govert Flinckstraat 135 2 is een bovenwoning (appartement) in Sarphatiparkbuurt, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Govert Flinckstraat 135 2 vergeleken met de buurt?

Govert Flinckstraat 135 2 heeft 60 m² woonoppervlakte en 186 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Sarphatiparkbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €527.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Govert Flinckstraat 135 2 en wat betekent dat?

Govert Flinckstraat 135 2 heeft energielabel E. Geldig tot 2026-03-21. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Govert Flinckstraat 135 2?

Govert Flinckstraat 135 2 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Sarphatiparkbuurt?

De wijk Sarphatiparkbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 5.090 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €527.000, 24% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sarphatiparkbuurt?